(057) 700-49-49
(050) 307-30-30
bosch@uir.kh.ua

ГАРАНТІЯ

ГАРАНТІЯ

 

Гарантія

Подовжіть гарантію для електроінструментів Bosch!

Ми подовжили для вас термін гарантії!

Електроінструменти Bosch відповідають найвищим стандартам якості! Тому ми продовжуємо термін гарантії. На всі інструменти ви отримуєте три роки гарантії – причому безкоштовно! Для цього вам потрібно лише зареєструвати інструмент протягом 4 тижнів після покупки. Термін гарантії починається з дати покупки. Для реєстрації вашого інструменту спочатку зареєструйтесь як користувач. Потім на своїй персональній сторінці реєстрації ви можете зареєструвати електроінструмент для продовження його гарантії, роздрукувати гарантійний сертифікат у форматі PDF і відредагувати дані користувача.

Гарантійні сертифікати зазвичай дійсні для конкретних машин. Це означає, що будь-який придбаний інструмент підлягає окремій реєстрації. У гарантійному випадку представте дилеру сертифікат разом із оригінальним гарантійним талоном та товарним/касовим чеком. Дати на обох документах мають співпадати.

Реєстрація професійного інструменту та акумуляторів.

Реєстрація побутового інструменту.

Зареєструйте свій інструмент на цьому сайті протягом чотирьох тижнів після покупки та ви отримаєте 3 роки безкоштовного гарантійного обслуговування! Протягом цього часу послуги нашої служби ремонту, включаючи пересилання несправного інструменту, будуть безкоштовними. З'явилася можливість реєстрації професійних літій-іонних акумуляторів та зарядних пристроїв. Під час реєстрації Ви отримуєте на них 3 роки гарантії! Гарантія на всі інструменти Dremel діє 2 роки.

Ваше місто - Харків,
угадали?
Перейти на мобильную версию сайта
Да, перейти Остаться на основной версии