(057) 700-49-49
(050) 307-30-30
bosch@uir.kh.ua

Про нас

Про нас

Ми працюємо над тим, щоб наші покупці, використовуючи наш інструмент та обладнання, могли виконати свою роботу якісно, ​​точно та у встановлений термін.

Щоб вони менше витрачали часу на пошуки та закупівлю інструменту, економили свої гроші та могли з упевненістю дивитися у майбутнє. Для цього ми будуємо свою роботу на основі турботи про покупців, ретельно вникаємо в їхні проблеми та завдання.

Підбираємо для них інструмент лише на основі раціональності та економічної вигоди. Поставляємо весь перелік, який необхідний покупцю, щоб він не витрачав свого часу на пошуки різних груп інструменту.

Робимо ми це швидко, доставляємо продукцію покупцю, щоби не відволікати його від основної діяльності.

Ми співпрацюємо тільки з тими виробниками та постачальниками, які довели свою спроможність та компетентність на ринку.

  Ми завжди виправляємо всі наші помилки та помилки наших замовників. Здійснюємо гарантійне та післягарантійне обслуговування нашої продукції, незалежно від того, де вона була придбана покупцем.

Ніколи не допускаємо недобросовісної конкуренції та очорнення інших брендів та компаній. Ми не підводимо наших покупців і ніколи не кидаємо їх у скрутну хвилину!

Ми маємо високі стандарти обслуговування, які ми підтримуємо за рахунок розроблених нами точних правил роботи, високого професіоналізму співробітників та величезного бажання допомагати нашим покупцям. Ми не поділяємо наших клієнтів за якими-небудь ознаками та дбаємо про кожного!

    Наш основний принцип: "Інструменти та люди, які Вас не підведуть".

Також у нас є інтернет магазин, в якому після реєстрації Вам буде надано особистий кабінет і Ви зможете відстежувати у ньому свої покупки та знижку!

Також ви зможете першим дізнаватися про акції, що проходять і новинки!

Ваше місто - Харків,
угадали?
Перейти на мобильную версию сайта
Да, перейти Остаться на основной версии